Klub 100

Členem Klubu 100 týmu Quatro Reklama FC se stane hráč, který dosáhne na metu minimálně 100 vstřelených branek v oficiálních utkáních.

1. David Jakubec
- dne 5. února 2011 v utkání proti OZ Rybár 05 dosáhl David Jakubec na bájnou hranici 100 vstřelených branek v dresu Quatro Reklama FC. Povedlo se mu to jako prvnímu!!!

2. Petr Lukosz
- dne 21. ledna 2017 se povedl Petru Lukoszovi v utkání proti SK Katim zápis do historie našeho týmu. Jako teprve druhý hráč vůbec dosáhl na magickou metu 100 vstřelených gólů v našich barvách!

3. René Navrátil
- v utkání proti SFC Slezan, hraném dne 19. listopadu v rámci 1. kola nové sezóny 2017/2018, dosáhl zakládající člen našeho týmu René Navrátil na bájnou metu 100 vstřelených gólů v našem dresu !!! Podařilo se mu to jako celkově třetímu v historii a zařadil se tak mezi nesmrtelné !

4. Marcel Petřkovský
- dne 20. ledna 2019 se Marcelovi Petřkovskému podařilo v utkání proti FC Bruno docílit magické hranice 100 vstřelených gólů v našich barvách!!! Tento počin dokázal jako teprve čtvrtý v devatenáctileté historii mužstva!

5. Jiří Tluk
- v utkání proti Blues Devils, hraném dne 12. května 2019 v rámci 2. kola Letního karvinského poháru, zaokrouhlil Jiří Tluk počet svých branek dosažených v našem dresu na rovnou 100! Je v pořadí pátým mezi vyvolenými!

6. Lukáš Miškovič
- Tak i kapitán se už dočkal! V rámci 3. kola 2. ligy 2022/2023 zavěsil Lukáš Miškovič 8. ledna v utkání proti Veterán Teamu svůj jubilejní 100 gól v dresu QR FC a pojistil tak naši výhru 2:0. Podařilo se mu to jako šestému v pořadí. Kluci, jsem rád, že můžu být v tak krásné společnosti! ;-) ;-) ;-)

Partneři

Generální partner

Quatro - živel v reklamě

PlanGEO - komplexní geodetické služby

Hlavní partner

JAZL spol. s.r.o.

Kdo je kdo

Hráči Quatro Reklama FC

Milan Rákoczy (Rákos či Míla) Milan Rákoczy (Rákos či Míla)

Post:  Brankář

V týmu od sezóny:  2001/2002

Info:
Na svém postu je naší dlouholetou jedničkou. Zkušený gólman těžící ze stovek tréninků a utkání, jež absolvoval ať už jako žák a dorostenec v dresu Kovony Karviná, či později v mužské kategorii v barvách Stonavy. Pravda, hra nohama nepatří k jeho výstavním dovednostem, občas zaváhá v souboji o vysoký míč a stabilně jednou či dvakrát za sezónu inkasuje naprosto lacinou branku, ale okamžiky, kdy nás jednoznačně podrží rozhodně převažují.
S přibývajícími léty (kily) ubylo robinsonád, avšak laťku svojí výkonnosti drží Míla pořád slušně vysoko.


Martin Čubík (Čubo) Martin Čubík (Čubo)

Post:  Brankář (v sezóně 2006/2007 se mihl jako hráč do pole), gólman od Karvinského poháru 2008

Info:
V případě Milanovy indispozice či nepřítomnosti je schopen jej více než plnohodnotně zastoupit. Disponuje ideálními brankářskými parametry a zcela ovládá gólmanskou abecedu.
Velkou devízou je znamenitá hra nohama. Má nezanedbatelný podíl na zisku 3. místa v Karvinském poháru 2008 i 2009.


Michal Jakubec (Jakuta) Michal Jakubec (Jakuta)

Post:  Obránce

V týmu od sezóny:  2000/2001

Info:
Zakládající člen mužstva, velký elegán na hřišti i v oblékání. S ohledem na jeho míčovou techniku, taktickou a poziční vyspělost si to rozhodně může dovolit. Zároveň je to ale i jeho handicap, poněvadž by nejraději celé utkání absolvoval v poněkud plážovém tempu. Což ovšem vždy dost dobře nejde. Největším soupeřem Michala Jakubce je Michal Jakubec sám. Když má motivaci, když chce, může být nejlepší na hřišti. V opačném případě leckdy hodí flintu do žita, rezignuje. A jako hromosvod svojí frustrace si vybere rozhodčího...
V posledních měsících naprosto šokujícím způsobem zlepšil tréninkovou morálku a na výkonnosti je to znát.


René Navrátil (Navro) René Navrátil (Navro)

Post:  Obránce (?)

V týmu od sezóny:  2000/2001

Info:
Stejně jako M. Jakubec zakládající člen mužstva.
Playmaker, špílmachr, prostě hráč obdařený mimořádnými konstrukčními schopnostmi. Borec s kabinetní míčovou technikou, hrající s hlavou nahoře, nezištný a zároveň i gólový, fyzicky zdatný, prostě kompletní fotbalista.
A to že není žádným sprinterem nemá na kvalitu jeho hry nikterak negativní vliv.
Nebude to asi jenom náhoda, že když byl René v sezóně 2006/2007 kvůli zranění mimo hru, skončili jsme na sestupné pozici.
Ale v následujícím ročníku už byl fit a my jsme slavili největší úspěch, postup do 1. ligy.


Jan Foltyn (Folťas) Jan Foltyn (Folťas)

Post:  Obránce

V týmu od sezóny:  2007/2008

Info:
Folťase jsem prvně zaregistroval jako soupeře v barvách Beer Týmu, kde patřil mezi ty fotbalově šikovnější borce.
Přišel k nám na zkoušku po sestupové sezóně 2006/2007, kdy jsme se připravovali na nový ročník s cílem okamžitého návratu do 2. ligy. Hned na prvním tréninku jasně ukázal, že by pro naši hru mohl být přínosem.
Disponuje dobrou figurou, je silný v osobních a hlavičkových soubojích, solidně rychlý. Na obránce s jeho výškou je technicky zdatný, ale hlavně neobyčejně gólově produktivní. Již v barážovém klání pomohl brankou k uhájení 2. ligy, v níž se stal nejlepším střelcem týmu a značnou měrou tak přispěl k postupu do 1. ligy. Velmi dobrý exekutor přímých kopů. Vyzdvihuji jeho tréninkovou disciplínu, schází jenom velmi zřídka.


Petr Chybidziura (Chyba) Petr Chybidziura (Chyba)

Post:  Obránce

V týmu od sezóny:  2005/2006

Info:
Ortodoxní levák, což naskýtá možnosti neočekávaných řešení herních i standardních situací.
Protože velmi dobře čte hru, je mimořádně pozičně silný. Umí být ve správný čas na správném místě. Ve velkém fotbale prototyp defenzivního záložníka.
Chyba si je vědom svých taktických dovedností a proto poněkud hřeší na běh, ten je až tou poslední alternativou. Je to do značné míry škoda, poněvadž i směrem do předu má co nabídnout. Třeba solidní střelu, nebo přesnou přihrávku.


Marcel Petřkovský Marcel Petřkovský

Post:  Univerzál, plnohodnotně použitelný v obraně i útoku

V mužstvu od sezóny:  2006/2007

Info:
Přišel na doporučení P. Lukosze a hned od počátku bylo zřejmé, že na něj můžeme vsadit, zaujal.
Je to rychlostní typ hráče, silný v běžeckých i fyzických soubojích jeden proti jednomu, vyznávající styl kick and rush. Přitom disponuje i velmi slušnou technikou.
Pravdou je, že občas nohy předběhnou myšlenku a zejména v koncovce zahodí i ty nejvyloženější šance.
V mozaice týmu mimořádně platný, hrající vždy na více než 100%.


Petr Lukosz Petr Lukosz

Post:  Univerzál, aktuálně hrající v obraně

V týmu od sezóny:  2005/2006.

Info:
Přišel jako 16-ti letý dorostenec na doporučení svého strýce, dlouholetého člena týmu, Martina Lukosze.
Co mu scházelo po fyzické stránce, nahrazoval rychlostí, pohybem, technikou. Byl to velký příslib pro budoucnost.
Dnes je již takřka hotovým hráčem. Technika, rychlost, výbušnost mu zůstaly a fyzicky si na něj už taky nikdo nepřijde. A když pochopí, že nemusí všechno urvat či strhnout sám, že po těch jeho báječných slalomech je rozumnější přihrát lépe postavenému spoluhráči, než sám z ne zcela ideální pozice střílet, stane se kompletním fotbalistou.


David Jakubec (Dave) David Jakubec (Dave)

Post:  Útočník

V týmu od sezóny:  2003/2004

Info:
Již v 15-ti letech všechny ohromil svojí rychlostí, dynamikou, ale hlavně neobyčejně produktivní koncovkou. Borec který je schopen sám zvrátit vývoj utkání nebo rozhodnout v posledních vteřinách vyrovnaného duelu. Jeho střelecké rekordy zůstanou s největší pravděpodobností nepřekonatelné. Navzdory zdravotním obtížím má totiž ještě mnoho střeleckých plodných let před sebou.
A pakliže se mu podaří udržet svoje emoce pod kontrolou, přestane považovat rozhodčí za veřejného nepřítele číslo 1, jeho přínos pro mužstvo ještě vzroste.


Martin Žahourek (Žahour) Martin Žahourek (Žahour)

Post:  Útočník

V týmu od sezóny:  2003/2004

Info:
K charakteristice Martina řeknu toto: jestli bych měl hrát fotbalové utkání o všechno co mám, jeho bych chtěl do mužstva jako prvního. Je to válečník! Nevypustí jediný souboj, dříč hrající na pokraj vysílení. Zároveň si rozumí s míčem, vyhoví si se spoluhráčem, umí dát gól.
A kdyby v sobě dokázal ovládnout občasné pocity křivdy (zejména ze strany sudích), prospělo by to jak jemu, tak hlavně týmu.


Pavel Chlebik (Chlebajz) Pavel Chlebik (Chlebajz)

Post:  Útočník

V týmu od sezóny:  2007/2008

Info:
Do mužstva přišel společně se svým pobratimem J. Foltynem.
Z počátku byl spíše náhradníkem, hráčem který zaskočil, když a kde bylo potřeba. To je už dávno minulost. Svoji tréninkovou morálkou a se svým stylem hry si vybudoval pevnou pozici. Je to typ fotbalisty využívajícího své fyzické dispozice ke kontaktnímu způsobu hry. Soupeře jeho styl bolí. Ale pozor, není to žádný neohrabaný rozbíječ či lamač kostí, nýbrž slušně technicky i rychlostně vybavený hráč, který se umí prosadit v zakončení.
Pavlovi pumelice bodlem jsou nechytatelné. Navíc je na velmi solidní úrovní použitelný jako brankář.


Patrik Cikrle Patrik Cikrle

Post:  Útočník

V týmu od:  Karvinského poháru 2008

Info:
Epizodně za nás nastoupil již v sezóně 2006/2007, kdy dokonce vsítil branku.
Rychlostní typ hráče, který není líný na krok a odvede spoustu černé práce směrem dozadu. Řečeno hokejovou terminologií: levé bránící křídlo.
Tyto vlastnosti bohatě vynahrazují určité technické nedostatky a zatím chybějící fotbalové zkušenosti.
Potřeboval by se chytit střelecky, zvednout si sebevědomí. Na hřišti je leckdy až zbytečně příliš skromný. Pohodový a nekonfliktní typ.


Lukáš Miškovič Lukáš Miškovič

Post:  Útočník

V týmu od sezóny:  2000/2001

Info:
Zakladatel týmu, organizátor, kapitán.
Jinak velmi průměrný hráč s nikterak vytříbenou technikou a s přibývajícím věkem i odcházející rychlostí. Vstřelených branek taktéž valem ubývá, i když občas pánbůh ještě dá.
Zůstává mu ale bojovnost a odhodlání odvést maximum pro úspěch kolektivu.


Hráčské legendy

Ing.Martin Lukosz Ing.Martin Lukosz

Post:  Útočník

V týmu působil:  2001/2002 - 2006/2007

Info:
Je ideálním příkladem toho, že fotbalista nemusí nutně mít na krku místo hlavy kopačák. Martinův herní projev byl stejně inteligentní jako jeho vystupování.
Charakteristickým rysem jeho hry byla výborná orientace před brankou. Měl nos na to být v pravý čas na pravém místě. Kolik dal branek jenom z různých tečí, dorážek a odrazů. Leckdy jsme jenom kroutili hlavou...
Martin však nebyl jenom nějakým "štístkem", jeho hra byla založena na velmi slušné míčové technice, solidní rychlosti, smyslu pro kombinaci. Uměl uplatnit svoje mnohaleté zkušenosti z velkého fotbalu. Jednoduše řečeno hrál hlavou.
Navíc byl pozitivním elementem kolektivu, pohodář. Pakliže se mu ovšem něco nelíbilo, řekl si k tomu svoje.
Ačkoli se díky práci mimo region nepodílel na největším úspěchu, totiž postupu do 1.ligy, bylo naprostou samozřejmostí jeho pozvání a účast na týmové oslavě. Což je myslím si dostatečně vypovídající.
V dresu Quatra nastoupil Martin ZATÍM naposled 4.5.2008 v 1.kole LKP.


Jan Kucbel (Kuco) Jan Kucbel (Kuco)

Post:  Útočník

V týmu působil:  2001/2002 - 2005/2006

Info:
Talent od pánaboha! Rychlostní, dynamický typ, který utekl komu chtěl. Technicky velmi šikovný, svými "šavlemi" předváděl originální kličky. Pamatuji se, jak sme jednou, tuším s Martinem Žahourkem, zírali z lavičky na pro nás naprosto neuvěřitelnou kličku a nechápali, kterak to v té rychlosti vlastně provedl.
V koncovce měl instinkty rozeného kanonýra, zároveň však nebyl hamoun a uměl přihrát lépe postavenému spoluhráči. Opravdu ne náhodou hrál v krajských výběrech po boku V.Svěrkoše a A.Besty.
Bohužel Honza neměl náturu rváče a bojovníka. Když měl svůj den a šlo mu to,byl k neudržení. V opačném případě rezignoval, zabalil to a utkání dohrál se svěšenou hlavou.
Časem navíc pozbyl vášeň pro fotbal a na jeho hře to bylo znát.Škoda,třikrát škoda.


Jaroslav Jakubec Jaroslav Jakubec

Post:  Obránce

V týmu působil:  2001/2002 - 2004-2005

Info:
Tátovi Michala a Davida v době kdy přišel vyztužit naše obranné řady, bylo 43 let. Přesto, či právě proto se stal lídrem naší obrany. Jeho přehled a poziční hra byly ukázkové. Rychlostně také rozhodně neztrácel a když už, uměl to eliminovat stavěním se. Kolik z nás by dokázalo v jeho letech sprintovat jako on? Jaroslav byl ostřílený veterán fotbalových hřišť, obránce s velkým O. Uměl akci čistě zastavit, rychle rozehrát a nakonec i přesně zakončit.
Měl však i svoje "mouchy". Zejména o výrocích rozhodčích míval svoje mínění a dával to dost hlasitě najevo. Také jeho komunikace se spoluhráči na hřišti byla specifická. Od první vteřiny radil, co a jak hrát, kdo a kde má stát, činil to ovšem takovým způsobem a s takovou intenzitou, že to bylo až kontraproduktivní. Jirka Tluk by mohl vyprávět...
Konec Jaroslavova působení nebyl nejšťastnější, došlo mezi námi k zásadní názorové roztržce a on z týmu odešel.
Bráno z čistě herního hlediska a s ohledem na jeho věk, byl Jarda borec.