Klub 100

Členem Klubu 100 týmu Quatro Reklama FC se stane hráč, který dosáhne na metu minimálně 100 vstřelených branek v oficiálních utkáních.

1. David Jakubec
- dne 5. února 2011 v utkání proti OZ Rybár 05 dosáhl David Jakubec na bájnou hranici 100 vstřelených branek v dresu Quatro Reklama FC. Povedlo se mu to jako prvnímu!!!

2. Petr Lukosz
- dne 21. ledna 2017 se povedl Petru Lukoszovi v utkání proti SK Katim zápis do historie našeho týmu. Jako teprve druhý hráč vůbec dosáhl na magickou metu 100 vstřelených gólů v našich barvách!

3. René Navrátil
- v utkání proti SFC Slezan, hraném dne 19. listopadu v rámci 1. kola nové sezóny 2017/2018, dosáhl zakládající člen našeho týmu René Navrátil na bájnou metu 100 vstřelených gólů v našem dresu !!! Podařilo se mu to jako celkově třetímu v historii a zařadil se tak mezi nesmrtelné !

4. Marcel Petřkovský
- dne 20. ledna 2019 se Marcelovi Petřkovskému podařilo v utkání proti FC Bruno docílit magické hranice 100 vstřelených gólů v našich barvách!!! Tento počin dokázal jako teprve čtvrtý v devatenáctileté historii mužstva!

5. Jiří Tluk
- v utkání proti Blues Devils, hraném dne 12. května 2019 v rámci 2. kola Letního karvinského poháru, zaokrouhlil Jiří Tluk počet svých branek dosažených v našem dresu na rovnou 100! Je v pořadí pátým mezi vyvolenými!

6. Lukáš Miškovič
- Tak i kapitán se už dočkal! V rámci 3. kola 2. ligy 2022/2023 zavěsil Lukáš Miškovič 8. ledna v utkání proti Veterán Teamu svůj jubilejní 100 gól v dresu QR FC a pojistil tak naši výhru 2:0. Podařilo se mu to jako šestému v pořadí. Kluci, jsem rád, že můžu být v tak krásné společnosti! ;-) ;-) ;-)

Partneři

Generální partner

Quatro - živel v reklamě

PlanGEO - komplexní geodetické služby

Hlavní partner

JAZL spol. s.r.o.

2.liga (2021 - 2022)

1. kolo (4.12.2021)

Quatro Reklama FC 1:1 (1:1) Veterán Team
Quatro Reklama FC 1:7 (0:3) FC Bruno
Quatro Reklama FC 1:6 (0:2) Limys

2.kolo (18.12.2021)

Quatro Reklama FC 0:2 (0:0) AZ Gates
Quatro Reklama FC 7:1 (3:0) Reapers
Quatro Reklama FC 7:1 (3:0) The Vegetables

3.kolo (9.1.2022)

Quatro Reklama FC 1:2 (1:1) Riviéra KA-4
Quatro Reklama FC 2:3 (0:2) FK Rapid Havířov
Quatro Reklama FC 3:2 (0:1) Chachaři Orlová

4.kolo (22.1.2022)

Quatro Reklama FC 1:5 (0:4) Ambra Real
Quatro Reklama FC 0:4 (0:1) FK Tygři
Quatro Reklama FC 5:0 (-:-) kontumace Havrani

5.kolo (13.2.2022)

Quatro Reklama FC 3:1 (1:1) Slovan Havířov
Quatro Reklama FC 2:6 (2:2) TDK Havířov
Quatro Reklama FC 4:6 (3:2) IZS Louky

Tabulka

Po roční pauze se opět rozběhla Karvinská futsalová liga. První kolo nás zastihlo v personální nouzi, neboť z 11 -ti hráčů do pole se jich mohlo dostavit pouze 6 (chybí L. Miškovič, N. Miškovič, Litomyský, Foltyn a Petřkovský)! Výsledky a bodový zisk tak asi odpovídají realitě. Mrzí zejména remíza s Veterány a vysoká porážka s Limysem, neboť oba tyto týmy jsou soupeřem z naší výkonnostní kategorie. Za normálních okolností by v těchto zápasech bylo jednoznačným cílem vítězství. Bohužel…

1.kolo (4.12.2021)

1.zápas
Poločas 1:1
Quatro Reklama
1
Veterán Team
1
Branka:

Konderla

2.zápas
Poločas 0:3
Quatro Reklama
1
FC Bruno
7
Branka:

Tluk

3.zápas
Poločas 0:2
Quatro Reklama
1
Limys
6
Branka:

Tluk

2.kolo (18.12.2022)

1.zápas
Poločas 0:0
Quatro Reklama
0
AZ Gates
2

„Derby“ proti Gatesu mělo skvělý náboj, bylo nesmírně vyrovnané a hrál se bojovný futsal ve vysokém nasazení. Soupeř měl opticky více ze hry, my zase větší brankové příležitosti. Rozhodla produktivita. Zřejmě klíčovým okamžikem bylo, když ve druhé půli trefil Jirka Litomyský, po skvělé přihrávce Nikiho Miškoviče, pouze břevno takřka prázdné branky. Gates udeřil z rohového kopu, kdy Michal Jakubec neuhlídal Aleše Pazderku a ten se štěstím dostal svůj tým do vedení. V závěru hrajeme bez brankáře a po ztrátě míče inkasujeme z brejku druhou branku…

2.zápas
Poločas 3:0
Quatro Reklama
7
Reapers
1
Branky:

Tluk, Závodný, Tluk, Tluk, Miškovič L., Miškovič N., Miškovič N. (první gól v našem dresu!)


Víceméně snadná záležitost, poněvadž protivník byl notně oslaben menším počtem hráčů a absencí svého stabilního brankáře. Výsledek je nakonec ještě milosrdný, neboť zejména Niki Miškovič mohl dát minimálně 4 góly! Po několika spálených tutovkách se nakonec i jemu podařilo napnout síť a je symbolické, že na první zářez v našich barvách mu přihrál L. Miškovič.

3.zápas
Poločas 3:0
Quatro Reklama
7
The Vegetables
1
Branky:

Lukosz, Závodný, Závodný, Jakubec M., Lukosz, Lukosz, Tluk


Rozhodla naše střelecká efektivita a to, že soupeř měl pouze 2 hráče na střídání. Průběh zápasu byl zcela pod naší kontrolou. Petr Lukosz zapsal hattrick, Lukáš Miškovič 3 brankové asistence při gólech T. Závodného, M. Jakubce a J. Tluka.

3.kolo (9.1.2022)

1.zápas
Poločas 1:1
Quatro Reklama
1
Riviéra KA-4
2
Branka:

Navrátil (penalta)


Dle postavení v tabulce byl favorit duelu zřejmý. Přesto jsme podali srdnatý výkon a konečná porážka je pro nás dost nešťastná. Riviéra se ujala vedení nechytatelnou ranou z dálky v podání Marka Baráta. Šance na vyrovnání přišla po dravém průniku Jirky Tluka, který byl faulován a sudí nařídil pokutový kop. Náš specialista Renda Navrátil opět nezklamal a poslal míč prudkou ranou do levého „vikýře“! Brankář Petr Tomalík byl absolutně bezmocný. Bohužel jsme pak ve druhé půli udělali jednu chybu a ta nás připravila o bodový zisk…

2.zápas
Poločas 0:2
Quatro Reklama
2
FK Rapid Havířov
3
Branky:

Navrátil, Jakubec M.


Vstup do utkání byl z naší strany hrůzostrašný! Bez pohybu, bez nasazení, prostě katastrofa. Jediným pevným bodem, o který se bylo možno opřít, byl Milan. Nebýt jeho fantastického výkonu v bráně, nebylo by ve druhém poločase už o co hrát. Po druhé inkasované brance si bereme oddechový čas a pěkně od plic a narovinu si musíme říct, že takto už opravdu ne! Druhá půle už vypadá lépe. Novou krev do žil nám vlil Renda Navrátil, jenž nádherným volejem uklidil míč přesně na zadní tyč. K naší smůle se ale dopouštíme další chyby a brankový rozdíl je znovu dvougólový. Jiskru naděje ještě vykřesal Michal Jakubec, k němuž se v závaru před brankou odrazil míč a on, jej poslal do prázdného zařízení. To bylo ovšem všechno. Naprosto zbytečná a hloupá ztráta bodů, poněvadž Rapid je mančaft z našeho výkonnostního ranku.

3.zápas
Poločas 0:1
Quatro Reklama
3
Chachaři Orlová
2
Branky:

Lukosz P., Petřkovský, Petřkovský


Těžké utkání s dobrým protivníkem, který navíc disponoval plnou lavičkou hráčů na střídání. Co bylo však důležité, náš přístup a nasazení bylo oproti předchozímu mači diametrálně odlišné. Tak se hraje o body, tak se bojuje v dresu Quatra! Nezlomila nás ani zbytečná chyba Majkla Konderly, díky které se těsně před koncem první půle dostali Chachaři do vedení. Vyrovnání zařídil při přesilové hře Petr Lukosz, jenž po pěkné kombinaci napálil z blízka míč pod břevno. Hrdinou zápasu byl ovšem Marcel Petřkovský! Díky skvělému napadání a čtení hry zapsal 2 góly. Zejména branka dosažená při našem oslabení byla klíčem ke konečnému triumfu. Je zlomyslností osudu či náhody, že si přitom zle poranil kotník, avšak pod vlivem adrenalinu utkání obětavě dohrál. Nezpochybnitelný hráč utkání!!! A respekt a poděkování všem ostatním.

4.kolo (22.1.2022)

1.zápas
Poločas 0:4
Quatro Reklama
1
Ambra Real
5
Branka:

Konderla


Pro Ambru to bylo až moc snadné utkání, v poločase už bylo rozhodnuto. Velké množství našich triviálních až naivních chyb vyústilo v příliš jednoduché branky. A řekněme si to otevřeně, ani přístup a nasazení nebyly na úrovni odpovídající kvalitě soupeře. Navíc si Jirka Litomyský během první půle poranil kotník… Čestný úspěch zaznamenal v poslední minutě ranou z přímého kopu Michal Konderla.

2.zápas
Poločas 0:1
Quatro Reklama
0
FK Tygři
4

Jeden z našich nejslabších výkonů! Špatný pohyb, slabé nasazení, malá vůle… Soupeř, jehož jsme schopni v tréninkových utkáních porážet, si nás dokonale namazal na chleba a vychutnal. Není žádnou omluvou, že nám scházeli Honza Foltyn, Marcel, Niki Miškovič a čerstvě zraněný Jirka Litomyský. Tohle byla přesná ukázka jak opravdu NE!!!

3.zápas
Poločas -:- (KONTUMACE)
Quatro Reklama
5
Havrani
0

Protivník nedisponoval dostatečným počtem hráčů, tudíž nemohl nastoupit k zápasu. Upřímně, nebýt toho, 3 body by pro nás dnes visely asi hodně vysoko…

5.kolo (13.2.2022)

1.zápas
Poločas 1:1
Quatro Reklama
3
Slovan Havířov
1
Branky:

Tluk, Jakubec M., Jakubec M.


I v posledním kole poznamenaly naši sestavu rozsáhlé absence z důvodu zranění. Scházeli Lito, Marcel, Niki Miškovič, Petr Lukosz a Tom Závodný! Přesto nebyl důvod k přehnané skepsi, poněvadž hned první duel byl se soupeřem z naší kvalitativní kategorie. V úvodu jsme se štěstím, po zaváhání Majkiho i Folťíka, přežili velkou příležitost Slovanu. Pak se, ač tísněn dvěma protihráči, svojí rychlostí a důrazem prosadil Jirka Tluk a střelou na bližší tyč nás dostal do vedení. Poločas však po našem zaváhání končí 1 : 1. Druhý gól mohl vsítit Majki Konderla, který v situaci dvou proti brankáři volil střelu, avšak on jeho pokus nohou vyrazil. Míč se naštěstí vrátil zpět k Majkimu a ten jej nezištně přihrál na osamoceného Michala Jakubce, jenž z bezprostřední blízkosti zaznamenal náš druhý úspěch – 2 : 1. Razítko na tříbodový zisk dal svoji druhou brankou opět Michal Jakubec – 3 : 1! Tato výhra nám v konečné tabulce zajistila minimálně 12. pozici.

2.zápas
Poločas 2:2
Quatro Reklama
2
TDK Havířov
6
Branky:

vlastní soupeře, Konderla


Porážkou v předchozím utkání s Loukami ztratilo TDK šanci na postup do 1. ligy, nicméně na kvalitě jejich hry to nezanechalo žádnou stopu. Překvapivě se ujímáme vedení, to když Majki chytře nastřelil míč o protihráče a ten se odrazil za bezmocného strážce svatyně – 1 : 0. TDK ovšem přesnou ranou placírkou k tyči vyrovnává na 1 : 1. Majkl kontruje skvěle mířenou střelou z přímého kopu na zadní tyč a vedeme 2 : 1! Kvalita soupeře a náš nedůraz znamená poločasový stav 2 : 2. Ve druhé půli nám už poněkud došel dech a TDK ukázalo svoji sílu. Kvalitní a trpělivá kombinace, nemilosrdně přesná koncovka. Bohužel…

3.zápas
Poločas 3:2
Quatro Reklama
4
Mabul - Výměník
6
Branky:

Konderla, Tluk, Jakubec M., Foltyn


Navzdory předchozí porážce, bylo i v našem posledním vystoupení pořád o co hrát. Vítězství by nám zajistilo posun na konečné 10. místo, plichta by znamenala o příčku horší konečné umístění. Úvod střetnutí se nám vydařil. Po Milanově táhlém nákopu se Majkl Konderla naprosto ukázkově, po vzoru nejlepších anglických klasiků, zavěsil do vzduchu a učebnicovou hlavičkou poslal nechytatelný míč do levé šibenice – 1 : 0! Majki, to byla opravdu paráda!!! Pak si s námi poněkud zle zalaškovala paní Štěstěna. Po rozehraném rohu trefil nejprve Majki levou tyč branky Louk, hned po odrazu Jirka Tluk pravou! Při následném protiútoku zatáhl Jakuta v našem pokutovém území za záchrannou brzdu a byla z toho nevyhnutelná penalta. Exekutor i s trochou štěstí propálil Milana tvrdou ranou do středu branky – 1 : 1. Následují góly na obou stranách a stav je 2 : 2. Louky celou dobu hrají s vysoko postaveným gólmanem, jenž se zapojuje do výstavby hry. Toho využije Michal Jakubec, znamenitým napadáním uzme brankáři míč na půlce hřiště, a přestože je stíhán, nezadržitelně pošle merunu přímo mezi tři štangle – 3 : 2!
Ve druhé části hry se projeví nejenom kvalita, ale hlavně šíře kádru, kterou Louky v tomto zápase disponují. My bojujeme, avšak obrat skóre na 3 : 5 je holou realitou. Zbývá kolem 5 -ti minut do konce a tak sázíme všechno na poslední kartu. Milan jde dolů, Renda Navrátil na jeho místo. Efekt přichází záhy. Kombinujeme v 5- ti lidech, získáváme tlak a po trpělivé přípravě docílí Folťík kontaktní branky – 4 : 5. Vyrovnání máme na dosah a je k tomu i příležitost. Zahráváme přímý kop, Majkiho prudká rána jde po zemi přesně k tyči, avšak gólman Louk znamenitým zákrokem zachraňuje. Navíc okamžitě vstává ze země a skvělým výkopem z ruky posílá balón přes celé hřiště přímo do naší opuštěné kasy – 4 : 6! Smutný a možná i trochu smolný konec statečného boje na hranici našich momentálních možností.

Kluci, všem Vám moc děkuji za letošní sezónu. Bylo prima si po vynucené pauze zase zahrát "ostré" zápasy o body a pořadí v tabulce. Konečné umístění je pro nás příznivé a odpovídá všem okolnostem, které nás ročníkem provázely. Hlavně Vám ale chci poděkovat, že se nám jako týmu podařilo společně přečkat tzv. "dobu covidovou". Chuť se nadále potkávat na hřišti nás neopustila a to mě těší nejvíce. Je to totiž ten nejlepší základ pro další pokračování tradice, která už trvá bezmála 22 let.

 

 

Tabulka 2.ligy (2021/2022)

Poř. Tým Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Ambra Real 15 15 0 0 80:12 45
2. Riviéra Ká-4 15 12 1 2 58:24 37
3. TDK Havířov 15 11 1 3 57:22 34
4. AZ Gates 15 11 1 3 56:32 34
5. IZS Louky 15 9 1 5 41:30 28
6. FC Bruno 15 7 3 5 53:43 24
7. Chachaři Orlová 15 7 0 8 47:37 21
8. Tygři 15 7 0 8 44:40 21
9. Veterán Team 15 6 2 7 38:44 20
10. Havrani 15 5 3 7 62:36 18
11. FK Rapid Havířov 15 5 1 9 32:66 16
12. Quatro Reklama 15 5 1 9 38:47 16
13. Limys 15 4 3 8 38:51 15
14. Slovan Havířov 15 3 3 9 38:54 12
15. The Vegetables 15 1 1 13 20:84 4
16. Reapers 15 1 1 13 14:94 4

2.11 - vstřelených gólu / utkání
3.13 - obdržených gólu / utkání

 

Tabulka střelců

1. Tluk Jiří 8
2. Jakubec Michal 5
3. Lukosz Petr 4
  Konderla Michal 4
4. Závodný Tomáš 3
5. Navrátil René 2
  Petřkovský Marcel 2
  Miškovič Nikola 2
6. Foltyn Jan 1
  Miškovič Lukáš 1
 

Neskórovali: Litomyský Jiří, Rákoczy Milan
Vlastní gól soupeře ... 1 gól

 

V sezóně 2021/2022 nastoupili: Rákoczy Milan, Konderla Michal, Foltyn Jan, Navrátil René, Tluk Jiří, Litomyský Jiří, Lukosz Petr, Petřkovský Marcel, Jakubec Michal, Závodný Tomáš, Miškovič Lukáš, Miškovič Nikola