Klub 100

Členem Klubu 100 týmu Quatro Reklama FC se stane hráč, který dosáhne na metu minimálně 100 vstřelených branek v oficiálních utkáních.

1. David Jakubec
- dne 5. února 2011 v utkání proti OZ Rybár 05 dosáhl David Jakubec na bájnou hranici 100 vstřelených branek v dresu Quatro Reklama FC. Povedlo se mu to jako prvnímu!!!

2. Petr Lukosz
- dne 21. ledna 2017 se povedl Petru Lukoszovi v utkání proti SK Katim zápis do historie našeho týmu. Jako teprve druhý hráč vůbec dosáhl na magickou metu 100 vstřelených gólů v našich barvách!

3. René Navrátil
- v utkání proti SFC Slezan, hraném dne 19. listopadu v rámci 1. kola nové sezóny 2017/2018, dosáhl zakládající člen našeho týmu René Navrátil na bájnou metu 100 vstřelených gólů v našem dresu !!! Podařilo se mu to jako celkově třetímu v historii a zařadil se tak mezi nesmrtelné !

4. Marcel Petřkovský
- dne 20. ledna 2019 se Marcelovi Petřkovskému podařilo v utkání proti FC Bruno docílit magické hranice 100 vstřelených gólů v našich barvách!!! Tento počin dokázal jako teprve čtvrtý v devatenáctileté historii mužstva!

5. Jiří Tluk
- v utkání proti Blues Devils, hraném dne 12. května 2019 v rámci 2. kola Letního karvinského poháru, zaokrouhlil Jiří Tluk počet svých branek dosažených v našem dresu na rovnou 100! Je v pořadí pátým mezi vyvolenými!

6. Lukáš Miškovič
- Tak i kapitán se už dočkal! V rámci 3. kola 2. ligy 2022/2023 zavěsil Lukáš Miškovič 8. ledna v utkání proti Veterán Teamu svůj jubilejní 100 gól v dresu QR FC a pojistil tak naši výhru 2:0. Podařilo se mu to jako šestému v pořadí. Kluci, jsem rád, že můžu být v tak krásné společnosti! ;-) ;-) ;-)

Partneři

Generální partner

Quatro - živel v reklamě

PlanGEO - komplexní geodetické služby

Hlavní partner

JAZL spol. s.r.o.

Letní karvinský pohár 2010

1.kolo (2.5.2010)

Quatro Reklama FC 3:1 Sporting
Quatro Reklama FC 5:0 SK Elektra
Soupeř se nedostavil k utkání, poněvadž si popletl jeho začátek. Kontumace 5:0 v náš prospěch.

2.kolo (9.5.2010)

Quatro Reklama FC 1:3 Casper FC
Quatro Reklama FC 3:1 Marsa

3.kolo (15.5.2010)

Quatro Reklama FC 2:3 AC 6
Quatro Reklama FC 1:4 Olympic

4.kolo (23.5.2010)

Quatro Reklama FC 2:1 Sporting

5.kolo (29.5.2010)

Quatro Reklama FC 3:3 Elektra
Quatro Reklama FC 3:3 Marsa

6.kolo (6.6.2010)

Quatro Reklama FC 3:6 Olympic
Quatro Reklama FC 0:7 Casper FC

7.kolo (19.6.2010)

Quatro Reklama FC 3:2 AC 6

Tabulka

1.kolo (2.5.2010)

1.zápas
Poločas 2:0
Quatro Reklama
3
Sporting
1
Branky:

Lukosz P., Foltyn J., Petřkovský M.


Start do letošního LKP se nám povedl. V 1.poločasu hrajeme dobře, jsme lepší než soupeř  a zaslouženě vedeme. Během 2.půle dává Sporting kontaktní branku, naše pohoda se vytrácí, znervózníme. Až těsně před koncem nám dává Marcel Petřkovský definitivní jistotu 3 bodů.

2.zápas
Kontumace
Quatro Reklama
5
SK Elektra
0
Soupeř se nedostavil k utkání, poněvadž si popletl jeho začátek.  Kontumace 5:0 v náš prospěch.

2.kolo (9.5.2010)

1.zápas
Poločas 0:2
Quatro Reklama
1
Casper FC
3
Branka:

Chybidziura P.Názorný příklad, kterak lze podcenit oslabeného soupeře. Casper nastoupil pouze se 4 hráči v poli, čili bez možnosti střídat. Varoval jsem kluky před podceněním a vyzýval je k maximální koncentraci. Má slova ale nepadla na úrodnou půdu.

Nastoupili jsme nesoustředění, bez nasazení a s bohorovným klidem, že se nemůže nic stát. Protivník vycítil šanci. Hrál takticky  a vychytrale. Zdržoval  a natahoval čas jak jen mohl. Zároveň ovšem odhodlaně bojoval a hlavně nebezpečně útočil. Ani první inkasovaný gól nás neprobral, a proto jsme do konce 1. poločasu obdrželi ještě jeden.

Ve 2.půli jsme sice předvedli lepší výkon, snížili jsme na 1:2, ale pohoda byla ta tam. Nadšeně hrající Casper vstřelil navíc ještě jednu branku a zaslouženě zvítězil.
2.zápas
Poločas 1:1
Quatro Reklama
3
Marsa
1
Branky:

Jakubec D., Lukosz P., Jakubec M.V tomto střetnutí byla již naše koncentrace a přístup odpovídající mistrovskému utkání. Trápila nás ovšem chabá koncovka. V samotném závěru jsme se bránili tlaku Marsy. Vysvobození nám přinesl až Michal Jakubec svým pokusem skoro přes celé hřiště, když navíc jedinému hráči soupeře stojícímu na své polovině prošel míč mezi nohama.
Obě utkání odchytal místo Milana, jenž pobýval toho času pracovně ve Finsku, Martin Čubík.

3.kolo (15.5.2010)

1.zápas
Poločas 2:0
Quatro Reklama
2
AC 6
3
Branky:

Chybidziura P., Cikrle P.Učebnicový příklad toho jak je možné  prohrát vyhrané utkání. Během 1. půle jsme AC 6 skoro k ničemu nepustili. Docílili jsme dvou branek, nastřelili břevno a nevyužili ani další možnosti skórovat. Protivník se jevil jako naprosto neškodný, odsouzený odevzdat nám 3 body.

Jenže! Jakmile vstřelil kontaktní gól, vycítil svoji příležitost a šel za ní. My jsme znervózněli  a po vyrovnávací brance zpanikařili. Dostavila se křeč. AC 6 vsítila 3 branku!

2.poločas jsme takticky vůbec, ale vůbec nezvládli.
2.zápas
Poločas 0:2
Quatro Reklama
1
Olympic
4
Branka:

Chybidziura P.Olympic nám tentokrát nedal vůbec šanci. Jednoznačný průběh, jednoznačný výsledek. Jednoduše jsme na ně neměli.

Obě utkání odchytal místo stále chybějícího Milana Pavel Chlebik.

4.kolo (23.5.2010)

1.zápas
Poločas 1:0
Quatro Reklama
2
Sporting
1
Branky:

Foltyn J., Navrátil R.Urputný souboj jak s protivníkem, tak hlavně s naší opět velmi žalostnou produktivitou v zakončení. Vítězství nám zajistil až v závěru utkání René Navrátil, který dorážku svoji vlastní střely umístil přesně do šibenice.

5.kolo (29.5.2010)

1.zápas
Poločas 1:1
Quatro Reklama
3
Elektra
3
Branky:

Foltyn J., Navrátil R., Cikrle P.Náš nejlepší výkon v letošním Letním karvinském poháru. Proti pozdějšímu vítězi jsme předvedli odhodlaný, srdnatý, ale i fotbalově kvalitní výkon. A Elektra tím byla notně zaskočena.

Pravdou je, že naše hra vycházela  hlavně, jak by řekl Karel Brückner, z „hlubokého obranného bloku“. Primárním cílem bylo neinkasovat. Dlouho se nám však tento cíl plnit nepodařilo. Zhruba od 3.minuty jsme prohrávali 0:1.

Naše odpověď přišla po rozehraném rohu, kdy Lukáš poslal krásný míč za obranu a Folťas lehce přehodil brankáře – 1:1. Do poločasu se stav již nezměnil.

Krátce po zahájení 2.půle se doslova probil a protlačil do  zakončení Renda Navrátil, který svůj pokus bodlem umístil přesně k pravé tyči – 2:1.
Elektra byla sice mírně zaskočena, ale ihned se sebrala a začala nás mocně svírat. Důsledkem jejich snahy bylo vyrovnání na – 2:2.

Nebyli jsme tím ovšem deprimováni a odpovědí byla rychlá kombinace na tři doteky po ose Navrátil – M. Jakubec – Cikrle, který uklidil míč do odkryté brány - 3:2. Výborně pánové!

Soupeře to vyburcovalo k ještě větší snaze. Zároveň již ale byli dost nervózní a podráždění. Závěr utkání se tak proměnil v celkem pěknou divočinu.
Bránili jsme se zuby nehty, mnohdy i s pořádnou dávkou štěstí. Hráčům Elektry tekly nervy, což vedlo k několika vyhroceným kontroverzím. Vrcholem bylo fyzické napadení v přerušené hře, kdy Lukáš utržil úder pěstí do břicha. Rozhodčí to přešel bez povšimnutí…

Nakonec jsme se soustavnému tlaku neubránili  a Elektra v úplném závěru vyrovnala na – 3:3.
Získaný bod byl dílem více než 100% nasazení, vůle a obětavosti nás všech. Je jenom škoda, že podobný výkon nejsme schopni zopakovat častěji.
2.zápas
Poločas 2:1
Quatro Reklama
3
Marsa
3
Branky:

Chybidziura P., Navrátil R., Miškovič L.Dle průběhu utkání to dlouho vypadalo, že nás 3 body nemohou minout. Nakonec jsme byli rádi i za ten 1 získaný bod.

Do vedení nás dostal výborně provedeným přímým kopem Petr Chybidziura. Značný podíl na této brance měl i Folťas, jenž velmi dobře clonil v brankovišti.
Marsa ovšem vyrovnala na – 1:1.

Přímo z rozehrávky se ovšem vydal k famóznímu sólu Renda Navrátil, který s míčem přilepeným k noze prošel přes 4 ( !! ) protihráče. Před vyběhnuvším gólmanem mu balón sice trochu utekl, čehož se on pokusil využít k razantnímu odkopu, ale pouze nastřelil Reného a míč se od něj odrazil do sítě – 2:1.

Ve 2.poločasu jsme měli několik velkých příležitostí k navýšení našeho jedno brankového vedení. Například Lukášovo sólo, kdy běžel sám na brankáře, či o chvíli později jeho střela levačkou do šibenice. Gólman Marsy byl však proti.

Uhodilo proto na opačné straně. K vyrovnání na 2:2 přispěl svým dílem i Milan, když mu rozhodně ne nechytatelná střela prošla přes ruce až za jeho záda. A aby toho nebylo náhodou málo vzápětí nás rozebrali jako staré kolo. Začalo to nepřesnou přihrávkou ( klasický „špek“ ) Michala Jakubce na Patrika, z čehož byl rázem brejk 3 proti 2. Následoval trojúhelníkový ťukes zakončený technicky pod břevno – 2:3.

Ale přece jenom jsme nakonec neodešli s prázdnou. Na 3:3 vyrovnal Lukáš, který si na prsou zpracoval Milanovo vyhození, rukou si odclonil beka a střelou po zemi k tyči skóroval.

6.kolo (6.6.2010)

1.zápas
Poločas 2:1
Quatro Reklama
3
Olympic
6
Branky:

Lukosz P. 2, vlastní gól soupeřeI když valnou část 1.půle Olympic vedl a měl hru ve své moci, v jejím závěru jsme se zvedli a výsledek otočili.

Nejdříve nabil Navro Folťasovi, ovšem brankář jeho ránu vyrazil. Péťa Lukosz ovšem stál na správném místě a doklepnul míč do brány – 1:1.
Poločasové vedení nám zajistil opět P. Lukosz, který se individuálně prosadil přes obránce a technickou střelou po zemi poslal míč přesně k tyči – 2:1.

Potud vše vypadalo velmi nadějně. Ovšem náš výkon ve 2.poločasu byl více než bídný! Olympic brzy vyrovnal a co víc, hned vzápětí po naší laxní rozehrávce se ujal vedení – 2:3. Na dva góly jim stačilo snad 30 vteřin…

Úplně jsme odpadli. V teplém červnovém dopoledni se nám vůbec nechtělo běhat, o bojovnosti  a morálce ani nemluvě. Zápas jsme už víceméně dochodili.
2.zápas
Poločas 0:1
Quatro Reklama
0
Casper FC
7


Výsledek, ale hlavně ani průběh 1 .poločasu rozhodně nenasvědčoval, že utržíme takovou dardu. Rozhodujícím faktorem byla naše absolutní neschopnost vstřelit gól. Jenom takový Péťa Lukosz měl minimálně 4 opravdu 100% brankové příležitosti.

S narůstajícím brankovým deficitem rostla i míra naší rezignace. Viz. zápas s Olympicem.

7.kolo (19.6.2010)

1.zápas
Poločas 2:1
Quatro Reklama
3
AC 6
2
Branky:

Miškovič L. 2, Navrátil R.K poslednímu utkání jsme se sešli pouze v 5-ti ( !! ) lidech ( Míla, Renda, Lukáš, Pavel a Patrik ), čili bez možnosti vystřídat. I v této okleštěné sestavě jsme však byli odhodláni oplatit AC 6 porážku z prvního duelu, kterou nám náš tréninkový partner dával pořádně „sežrat“. Soupeř měl naštěstí pro nás také jenom  5 hráčů.

Nástup do zápasu se nám vydařil. Po Lukášově bodlu a Reného zakončení jsme vedli – 2:0.
AC 6 ovšem do půle snížila na 1:2.

S přibývajícím časem nás začali opouštět síly, tlak AC 6 narůstal. Ale hlavně jsme znovu zahazovali jednu loženku za druhou. Renda Navrátil by o tom mohl přednášet…

Riskující protivník zapojoval ve snaze o přečíslení  do hry čím dál více i gólmana. To se jednou podařilo využít Lukášovi a přes celé hřiště trefil levačkou „angličanem“ opuštěnou bránu.

Přestože AC 6 znovu snížila na jedno gólový rozdíl, vítězství jsme už s vypětím všech sil uhájili.

Účet byl vyrovnán.Karvinský pohár 2010

Poř. Tým Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Elektra 12 9 1 2 56:35 28
2. Olympic 12 9 1 2 59:32 28
3. Casper FC 12 7 1 4 49:40 22
4. Quatro Reklama 12 5 2 5 29:34 17
5. Marsa 12 3 1 8 24:41 10
6. Sporting 12 3 0 9 38:54 9
7. AC6 12 2 0 9 34:53 9

 

2.83 - vstřelených gólu (celkem 34) / utkání
2.42 - obdržených gólu (celkem 29) / utkání

 

Tabulka střelců

 

V LKP 2010 hráli

1. Navrátil R. 4   Lukáš Miškovič
  Lukosz P. 4   David Jakubec
  Chybidziura P. 4   Petr Lukosz
2. Foltyn J. 3   Martin Žahourek
  Miškovič L. 3   Milan Rákoczy
3. CikrleP. 2   Marcel Petřkovský
4. Jakubec D. 1   Petr Chybidziura
  Jakubec M. 1   Jan Foltyn
  Petřkovský M. 1   Pavel Chlebik
        Patrik Cikrle
        René Navrátil
        Martin Čubík

 

Letní karvinský pohár 2010