Klub 100

Členem Klubu 100 týmu Quatro Reklama FC se stane hráč, který dosáhne na metu minimálně 100 vstřelených branek v oficiálních utkáních.

1. David Jakubec
- dne 5. února 2011 v utkání proti OZ Rybár 05 dosáhl David Jakubec na bájnou hranici 100 vstřelených branek v dresu Quatro Reklama FC. Povedlo se mu to jako prvnímu!!!

2. Petr Lukosz
- dne 21. ledna 2017 se povedl Petru Lukoszovi v utkání proti SK Katim zápis do historie našeho týmu. Jako teprve druhý hráč vůbec dosáhl na magickou metu 100 vstřelených gólů v našich barvách!

3. René Navrátil
- v utkání proti SFC Slezan, hraném dne 19. listopadu v rámci 1. kola nové sezóny 2017/2018, dosáhl zakládající člen našeho týmu René Navrátil na bájnou metu 100 vstřelených gólů v našem dresu !!! Podařilo se mu to jako celkově třetímu v historii a zařadil se tak mezi nesmrtelné !

4. Marcel Petřkovský
- dne 20. ledna 2019 se Marcelovi Petřkovskému podařilo v utkání proti FC Bruno docílit magické hranice 100 vstřelených gólů v našich barvách!!! Tento počin dokázal jako teprve čtvrtý v devatenáctileté historii mužstva!

5. Jiří Tluk
- v utkání proti Blues Devils, hraném dne 12. května 2019 v rámci 2. kola Letního karvinského poháru, zaokrouhlil Jiří Tluk počet svých branek dosažených v našem dresu na rovnou 100! Je v pořadí pátým mezi vyvolenými!

6. Lukáš Miškovič
- Tak i kapitán se už dočkal! V rámci 3. kola 2. ligy 2022/2023 zavěsil Lukáš Miškovič 8. ledna v utkání proti Veterán Teamu svůj jubilejní 100 gól v dresu QR FC a pojistil tak naši výhru 2:0. Podařilo se mu to jako šestému v pořadí. Kluci, jsem rád, že můžu být v tak krásné společnosti! ;-) ;-) ;-)

Partneři

Generální partner

Quatro - živel v reklamě

PlanGEO - komplexní geodetické služby

Hlavní partner

JAZL spol. s.r.o.

3.4.2010

Poločas 1:0
TJ Lokomotiva Louky
2
Quatro Reklama FC
1
Branka:

Petřkovský M.

Základní sestava:

Rákoczy M. – Chlebik P., Jakubec J., Jakubec M., Petřkovský M. – Cikrle P., Sirek M., Bizyk R., Wodecky P. – Jakubec D., Kucbel J.

Střídající hráči: Wodecky J., Miškovič L. ( střídání hokejovým způsobem v průběhu hry )

Díky známosti s trenérem Markem Štefancem jsme mohli na fotbalovém hřišti změřit síly s jím vedenou Lokomotivou Louky, která nás pozvala k závěrečnému utkání své zimní přípravy. Protože téměř všichni hrajeme již jenom futsal nebo malou kopanou, byla to pro nás netrpělivě očekávaná výzva.

Základním předpokladem bylo, dát dohromady dostatečný počet kvalitních hráčů. Vzhledem k okolnostem jako jsou zranění ( J. Foltyn ), zaměstnání ( R. Navrátil ) či mistrovské utkání ( P. Lukosz ) bylo zřejmé, že pouze z vlastních řad mančaft nesestavíme. Výpomoc nám přislíbili naši bývalí borci, Jarda Jakubec s Honzou Kucbelem, dále pak M.Sirek ( Marsa ), R.Bizyk ( 12° ) a Petr Wodecky s bratrem Jiřím ( oba AC 6 ).

Za krásného jarního počasí jsme v sobotu 3.4.2010 nastoupili k našemu premiérovému klání na fotbalovém trávníku. Je zcela pochopitelné, že domácí byli sehranější a přesnější, zejména při práci s míčem. Hlavně jeho zcela odlišný odskok, oproti míči futsalovému, nám z počátku činil potíže. Celá první půle byla poměrně vyrovnaná, s občasným náznakem šancí na obou stranách a sporadickou střelbou ze střední vzdálenosti. Lokomotiva nakonec dokázala využít svoji mírnou převahu a ujala se vedení. Milan Rákoczy totiž nezareagoval na centr do pokutového území a díky tomu se Louky dostali do šance, kterou využili – 1:0.

Ve druhém poločase jsme se však zásluhou Marcela Petřkovského dočkali vyrovnání. To když se po individuální akci dostal z postu levého beka až před pokutové území Louk a zhruba z 18-ti metrů umně zatočil míč do pravé šibenice – 1:1. Z naší strany to ale ještě nebylo vše. O pár minut později mohl strhnout vedení v náš prospěch David Jakubec, jenž se po přihrávce Honzy Kucbela ocitl uvnitř šestnáctky, pravda poněkud z úhlu, tváří v tvář proti brankáři Lokomotivy. Ten ovšem včasným sražením nohou k sobě zneškodnil Davidův pokus o tzv. „jesle“, zvané též „housle“ či „dudy“. Odražený míč si ale našel Lukáše Miškoviče, který vystřelil bodlem ke vzdálenější tyči. Avšak i tuto záludně skákající střelu dokázal domácí strážce svatyně vytěsnit mimo prostor třech tyčí. Věčná škoda …

A jak už to tak ve fotbale bývá protivník svou gólovou příležitost nepromarnil – 2:1 pro Lokomotivu Louky. Do konce zápasu se skóre již nezměnilo. Objektivně řečeno naši hostitelé byli asi přece jenom o ten jeden gól lepší. Ostudu jsme si ale svým výkonem určitě neudělali. Na závěr bych si dovolil vypíchnout jeden vynikající individuální výkon, výkon Jaroslava Jakubce. S jakou bravurou a přehledem dokázal ve svých 52 letech odehrát celé utkání, klobouk dolů. Nemluvě o tom, že ani po fyzické stránce absolutně nezaostával za výkony borců ve věku jeho synů.