Klub 100

Členem Klubu 100 týmu Quatro Reklama FC se stane hráč, který dosáhne na metu minimálně 100 vstřelených branek v oficiálních utkáních.

1. David Jakubec
- dne 5. února 2011 v utkání proti OZ Rybár 05 dosáhl David Jakubec na bájnou hranici 100 vstřelených branek v dresu Quatro Reklama FC. Povedlo se mu to jako prvnímu!!!

2. Petr Lukosz
- dne 21. ledna 2017 se povedl Petru Lukoszovi v utkání proti SK Katim zápis do historie našeho týmu. Jako teprve druhý hráč vůbec dosáhl na magickou metu 100 vstřelených gólů v našich barvách!

3. René Navrátil
- v utkání proti SFC Slezan, hraném dne 19. listopadu v rámci 1. kola nové sezóny 2017/2018, dosáhl zakládající člen našeho týmu René Navrátil na bájnou metu 100 vstřelených gólů v našem dresu !!! Podařilo se mu to jako celkově třetímu v historii a zařadil se tak mezi nesmrtelné !

4. Marcel Petřkovský
- dne 20. ledna 2019 se Marcelovi Petřkovskému podařilo v utkání proti FC Bruno docílit magické hranice 100 vstřelených gólů v našich barvách!!! Tento počin dokázal jako teprve čtvrtý v devatenáctileté historii mužstva!

5. Jiří Tluk
- v utkání proti Blues Devils, hraném dne 12. května 2019 v rámci 2. kola Letního karvinského poháru, zaokrouhlil Jiří Tluk počet svých branek dosažených v našem dresu na rovnou 100! Je v pořadí pátým mezi vyvolenými!

6. Lukáš Miškovič
- Tak i kapitán se už dočkal! V rámci 3. kola 2. ligy 2022/2023 zavěsil Lukáš Miškovič 8. ledna v utkání proti Veterán Teamu svůj jubilejní 100 gól v dresu QR FC a pojistil tak naši výhru 2:0. Podařilo se mu to jako šestému v pořadí. Kluci, jsem rád, že můžu být v tak krásné společnosti! ;-) ;-) ;-)

Partneři

Generální partner

Quatro - živel v reklamě

PlanGEO - komplexní geodetické služby

Hlavní partner

JAZL spol. s.r.o.

Memoriál Jana Juroszka 2011 (23.7.2011)

Mezinárodní turnaj v kopané pořádaný TJ Lokomotiva Louky

Účastníci:

  • TJ Lokomotiva Louky
  • Quatro Reklama FC
  • TJ Beskyd Svrčinovec (Slovensko)
  • LZS Beskid Godziszka (Polsko)

Harmonogram turnaje:

  • 1.semifinále – Louky : Quatro
  • 2.semifinále – Svrčinovec : Godziszka

Utkání byla hraná na 2x25 minut

 

1.semifinále
Poločas 0:0
TJ Lokomotiva Louky
1
Quatro Reklama FC
0
Základní sestava:

Malatínský M. – Chlebik P., Foltyn J., Litomyský J., Petřkovský M., - Mrkva L., Navrátil R., Lukosz P., Žahourek M. – Tluk J., Mayer M.

Střídající hráči: Škuláň M., Mayer Š.

Uvítali jsme možnost, díky pozvání Marka Štefance, zahrát si na tomto pro nás zajímavém turnaji. S ohledem na dovolené, zaměstnání a zranění vznikl trochu problém se sestavením mužstva. Naštěstí díky výpomoci spřátelených týmů AC 6 ( Malatínský, Litomyský, Mrkva ) a Casper FC ( bratři Mayerovi ) jsme postavili kvalitní a konkurenceschopný tým.

V prvním semifinále jsme se střetli s domácí Lokomotivou. Ačkoli jsme oproti úspěšnému jarnímu duelu nastoupili v pozměněné sestavě, chuť uspět nám rozhodně nescházela. Je třeba ovšem říci, že hráči Louk se prezentovali jednoznačně lepším výkonem než ve výše zmíněném zápase a zle nám zatápěli. V první půli jsme přečkali i několik gólových příležitostí domácích. Zejména tu, kdy hráč Louk střílel po centru z leva z hranice malého pokutového území do opuštěné brány, naštěstí pro nás však mířil pouze do břevna. Náš prapor pozvedl Petr Lukosz, jenž se po individuální akci dostal do gólové šance, ale neuspěl. Pravdou je, že to asi chtělo přihrát úplně volnému Majkimu Mayerovi, na kterého zívala otevřená kasa. A Péťa Lukosz podruhé, báječnými kličkami se na půlce zbavil dvou protihráčů, ovšem na třetím už ztroskotal. Přitom stačilo šoupnout míč nastartovanému Majkimu a ten už by měl před sebou pouze opuštěného strážce domácí mety. Škoda. Osobně jsem totiž přesvědčen, že Michal by tyto šance proměnil.

Druhý poločas už opticky působil vyrovnanějším dojmem. Přesto jsme inkasovali rozhodující branku. Po jednom z rychlých protiútoků Louk si vracející se Honza Foltyn ve snaze uhasit požár v naší šestnáctce nepovedeným odkopem vsítil vlastní gól – 1 : 0. Na Honzovu obranu je nutno podotknout, že situace to byla složitá a víceméně nebyl jiný způsob jak ji řešit. Navzdory naší snaze se nám vyrovnat nepodařilo, ale ani jsme už neinkasovali. Budeme tak hrát o třetí místo.

 

O 3.místo
Poločas 1:0
Quatro Reklama FC
2
LZS Beskid Godziszka
2

na pen. 4:2

Branky:

Žahourek M., Mayer M.

Penaltový rozstřel (kopeme jako první):

1. Navrátil R. : Godziszka - 1:0

2. Škuláň M. : Godziszka - 2:1

3. Mayer M. : Godziszka - 2:1

4. Litomyský J. : Godziszka - 3:2

5. Žahourek M. : Godziszka – už nekopali 4:2

Základní sestava:

Malatínský M. – Chlebik P., Foltyn J., Litomyský J., Petřkovský M. – Žahourek M., Škuláň M., Navrátil R., Lukosz P. – Tluk J., Mayer M.

Střídající hráči: Mrkva L., Mayer Š. ( střídání hokejovým způsobem v průběhu hry )

Pro boj o třetí místo jsme pozměnili posty v záložní řadě, M.Žahourek se postavil na její pravý kraj, do středu k Rendovi Navrátilovi přibyl M.Škuláň a na levý kraj se přesunul Péťa Lukosz.

V úvodu měl tým z Godziszka převahu, tlak i šance. Vynikajícím způsobem nás ovšem podržel brankář Marcel Malatínský. Zejména v situaci, kdy dokázal odhadnout úmysl střílejícího hráče a včasným přesunem od jedné tyče ke druhé zlikvidoval 100% tutovku. Bravo ! Na konci prvního poločasu jsme již ale za delší konec provazu tahali my, neboť Martin Žahourek nám zajistil vedení 1:0. Černou kaňkou bylo nikým nezaviněné zranění kolene Péťi Lukosze, které si způsobil při banálním zpracování polovysokého míče.

Druhá půle přinesla obrat ve skóre, poněvadž mužstvo Beskidu již dokázalo potrestat naše zaváhání. Naštěstí v závěru prokázal své střelecké schopnosti Michal Mayer a vyrovnal na konečných 2:2. O držiteli třetího místa proto rozhodovaly penalty. Kapitán Renda Navrátil vyhrál los a tak jsme začínali. Jako první kopal sám René, protože pospíchal na směnu a s přehledem proměnil. Soupeřův pokus náš brankář zneškodnil. Jako druhý šel na pentli Marcel Škuláň a s notnou dávkou štěstí uspěl i on. Godziszka snižili na 2:1. Třetí v pořadí byl M.Mayer, avšak tentokrát svou pověst nepotvrdil, neb trefil pouze břevno. Marcel Malatínský se ovšem opět vytáhnul a lapil druhou penaltu ! Čtvrtý byl na seznamu exekutorů Jirka Litomyský a neměl problém – 3:1. Střelec Beskidu byl taktéž úspěšný – 3:2. Rozhodující pokus byl na Martinovi Žahourkovi a ten jej bezpečně zvládnul – 4:2! Třetí místo je naše !!!

Závěrem bych chtěl vyzvednout skutečnost, že jako jediný tým ze zúčastněné čtveřice nehrajeme oficiální soutěž v kopané ( nastoupili za nás pouze 3 aktivní fotbalisté : Lukosz, Škuláň a brankář Mrkva, zde ovšem hrál v poli ). Náš výkon byl příjemným překvapením a sklidili jsme zasloužené uznání.