Klub 100

Členem Klubu 100 týmu Quatro Reklama FC se stane hráč, který dosáhne na metu minimálně 100 vstřelených branek v oficiálních utkáních.

1. David Jakubec
- dne 5. února 2011 v utkání proti OZ Rybár 05 dosáhl David Jakubec na bájnou hranici 100 vstřelených branek v dresu Quatro Reklama FC. Povedlo se mu to jako prvnímu!!!

2. Petr Lukosz
- dne 21. ledna 2017 se povedl Petru Lukoszovi v utkání proti SK Katim zápis do historie našeho týmu. Jako teprve druhý hráč vůbec dosáhl na magickou metu 100 vstřelených gólů v našich barvách!

3. René Navrátil
- v utkání proti SFC Slezan, hraném dne 19. listopadu v rámci 1. kola nové sezóny 2017/2018, dosáhl zakládající člen našeho týmu René Navrátil na bájnou metu 100 vstřelených gólů v našem dresu !!! Podařilo se mu to jako celkově třetímu v historii a zařadil se tak mezi nesmrtelné !

4. Marcel Petřkovský
- dne 20. ledna 2019 se Marcelovi Petřkovskému podařilo v utkání proti FC Bruno docílit magické hranice 100 vstřelených gólů v našich barvách!!! Tento počin dokázal jako teprve čtvrtý v devatenáctileté historii mužstva!

5. Jiří Tluk
- v utkání proti Blues Devils, hraném dne 12. května 2019 v rámci 2. kola Letního karvinského poháru, zaokrouhlil Jiří Tluk počet svých branek dosažených v našem dresu na rovnou 100! Je v pořadí pátým mezi vyvolenými!

6. Lukáš Miškovič
- Tak i kapitán se už dočkal! V rámci 3. kola 2. ligy 2022/2023 zavěsil Lukáš Miškovič 8. ledna v utkání proti Veterán Teamu svůj jubilejní 100 gól v dresu QR FC a pojistil tak naši výhru 2:0. Podařilo se mu to jako šestému v pořadí. Kluci, jsem rád, že můžu být v tak krásné společnosti! ;-) ;-) ;-)

Partneři

Generální partner

Quatro - živel v reklamě

PlanGEO - komplexní geodetické služby

Hlavní partner

JAZL spol. s.r.o.

2.liga (2009 - 2010)

1.kolo 28.11.2009

Quatro Reklama FC 1:1 Bistro K.O.
Quatro Reklama FC 2:3 LM Steel
Quatro Reklama FC 4:3 Držáci

2.kolo (13.12.2009)

Quatro Reklama FC 3:0 SFC Slezan
Quatro Reklama FC 1:1 Sartoris
Quatro Reklama FC 2:0 Vital Trend

3.kolo (2.1.2010)

Quatro Reklama FC 0:1 OZ Rybár 05
Quatro Reklama FC 4:2 12°
Quatro Reklama FC 2:4 Intevo

4.kolo (23.1.2010)

Quatro Reklama FC 1:2 FC CK Dakol
Quatro Reklama FC 4:3 Excalibur
Quatro Reklama FC 2:4 FCK Baníček

5.kolo (14.2.2010)

Quatro Reklama FC 1:5 Vagat
Quatro Reklama FC 0:0 Mobilka
Quatro Reklama FC 3:3 Drings After

Tabulka

1.kolo 28.11.2009

1.zápas
Poločas 1:0
Quatro Reklama
1
Bistro K.O.
1
Branky:

Lukosz P.


Vstup do soutěže se nám zrovna moc nepovedl. Soupeře, který nastoupil ve „veteránské“ sestavě jsme jednoznačně přehrávali a vytvářeli si množství brankových příležitostí. Bohužel jsme vyhořeli v jejich proměňování.
Jediný náš gól vstřelil ve 4. minutě Petr Lukosz, který účinně napadal rozehrávku protivníka, získal míč a z těžkého úhlu dobře mířenou střelou mezi nohy gólmana nám získal vedení.
Bistru se ve 2. poločasu povedl jeden protiútok a vyrovnal.
Zoufale jsme se snažili docílit vítězné branky, ale naše snaha byla již značně křečovitá.

2.zápas
Poločas 1:1
Quatro Reklama
2
LM Steel
3
Branky:

Jakubec D. 2

3.zápas
Poločas 1:1
Quatro Reklama
4
Držáci
3
Branky:

Jakubec D. 2, Bojko A., Lukosz P.


Duel s pozdějším vítězem 2. ligy byl mimořádně dramatický a vypjatý až do úplného závěru. Nebyli jsme lepším týmem, prohrávali jsme, ovšem dokázali jsme se zvednout a vždy vyrovnat. V poslední minutě přišla velká chvíle Petra Lukosze, jenž nám  svojí střelou zajistil důležité 3 body.

2.kolo (13.12.2009)

1.zápas
Poločas 1:0
Quatro Reklama
3
SFC Slezan
0
Branky:

Chlebik P., Foltyn J., Jakubec D.5. 1:0 - Po přesné narážečce s D. Jakubcem vstřelil branku P. Chlebik. Jeho křížná střela z cca 9 m na zadní tyč poněkud zaskočila  gólmana Slezanu.
7. Soupeř po rychlém brejku do naší otevřené obrany nastřelil tyč.
10. Aleš Bojko se ocitl po přihrávce  D. Jakubce ve velmi nadějné příležitosti, ale naložil s ní prachbídně a v podstatě ani nevystřelil.
16. Po rohovém kopu se míč odrazil k Lukášovi, který jej napálil tvrdou ranou ovšem pouze do tyče.
20. D. Jakubec z dobré pozice po individuální akci  minul o „chlup“ branku Slezanu.
25. 2:0 – Honza Foltyn z přímého kopu po faulu na A. Bojka prostřelil dělovkou „hladovou“ zeď Slezanu.
29. 3:0 – Milan Rákoczy vyhodil dlouhý míč na Davida Jakubce a ten špičkou obstřelil vyběhnuvšího brankáře. Snaha vracejícího se hráče o odkop byla marná, míč byl již za čárou a s jeho přispěním zaplul do sítě.
30. Pět vteřin před koncem po přízemní trojúhelníkové kombinaci Chybidziura – Lukosz – Cikrle minul posledně jmenovaný z několika málo kroků zcela prázdnou kasu …

Podali jsme v tomto utkání zodpovědný a soustředěný výkon, zejména v defenzívě. Rozhodla větší individuální kvalita.

2.zápas
Poločas 0:1
Quatro Reklama
1
Sartoris
1
Branka:

Cikrle P.1. A. Bojko se po pěkném individuálním uvolnění ocitl sám před brankářem, zakončil technicky, placírkou, ale jenom do pravé tyče.
Několik málo vteřin poté byl v gólové příležitosti P. Lukosz, brankář však jeho střelu vykopnul.
9. Nejprve   se dostal po souhře s A. Bojkem  do nadějné pozice Marcel Petřkovský, ovšem gólman jeho jedovku vyrazil na roh. Posléze takřka z půlky hřiště katapultoval bodlem Dave a brankář s vypětím sil odvracel na roh.
10. Poté co Martin Žahourek vběhl při střídání předčasně na hřiště, za což obdržel žlutou kartu, jsme hráli 2 minuty v oslabení.
11. 0:1 - Sartoris využil svůj tlak v přesilové hře a ujal se vedení.
13. Dave unikl po křídle a prudce nahrál před bránu. Tam již číhal  Marcel Petřkovský, který vypálil hned z první, ovšem rozezvučel pouze břevno.
19. 1:1 – Milan bleskurychle vyhodil dlouhý míč na Davida, ten jej šajtlí nacentroval na neobsazeného Patrika, který ze vzduchu srazil balón do sítě. Vyrovnáno!
25. Petr Lukosz nabil Folťasovi do 100% gólovky, ten však mířil jenom do levé tyče.
27. Co všechno lze zazdít! Aleš Bojko výborným obranným zákrokem získal míč a vyrazil se spoluhráči do brejku 3 proti 2. Přesně a včas přihrál do leva Folťasovi, kterému už nabíhal volný M. Žahourek. Ten ovšem dostal od Honzy nekvalitní příhru na paty. Celá akce tak skončila nezdarem.

Velká škoda dvou ztracených bodů. Příčinou bylo opět značné množství neproměněných šancí. S jednou vstřelenou brankou se vyhrává opravdu velmi obtížně. Přitom soupeř měl vzhledem ke svému věkovému průměru jisté kondiční limity a těžil hlavně ze zkušeností.

3.zápas
Poločas 1:0
Quatro Reklama
2
Vital Trend
0
Branky:

Jakubec D. 23. 1:0 - Lahůdková sólo akce Davida Jakubce. Na polovině hřiště se k němu odrazil skákající míč, který v rychlosti přehodil přes posledního beka, načež přeloboval i vyběhnuvšího gólmana a nezadržitelně skóroval. Bravo!
10. Folťas zahrával přímák zhruba ze stejného místa jako proti Slezanu. Tentokrát však jeho bomba nártem skončila i s  přispěním lehké teče ve zdi pouze na levé tyči.
Dave po sprintu takřka přes celé hřiště vyzkoušel prudkou ranou bdělost brankáře Vitalu. Ten se nedal zaskočit a střelu vyrazil.
14. Varování ze strany soupeře, zachránila nás levá tyč.
19. Davidova rychlá akce z levé strany, znovu však byl úspěšnější strážce mety.
21. Hráč Vitalu se ocitl sám před Milanem, ten ovšem i s potřebnou dávkou štěstí šanci zmařil.
27. Štěstěna stála opět na naší straně. Nechytatelná pumelice se odrazila od břevna naší branky a následnou dorážku úspěšně zablokoval P.Lukosz.
28. 2:0 – Po  faulu na Davida zahráváme přímý kop, navíc hrajeme i přesilovku. Martin Žahourek našel krásnou přihrávkou na levé straně hřiště volného Davida, který z blízka umístil míč přesně k tyči a  zvýšil naše vedení.
29. Dave bleskově přihrál z autu do loženky A. Bojkovi, ten ale zamířil vedle.

3.kolo (2.1.2010)

1.zápas
Poločas 0:0
Quatro Reklama
0
OZ Rybár 05
1


7. Naše první vážnější příležitost. David přijal zády k brance míč a po otočce kolem beka bodlem prudce, žel nepřesně vypálil.
12. Druhá šance na vstřelení branky se naskytla Folťasovi po kombinaci s Marcelem Petřkovským. Ani on však neuspěl a branku vysoko přestřelil.
V téže minutě se povedla P. Lukoszovi krásná individuální akce skoro přes celé hřiště, po níž naservíroval míč do 100% tutovky A. Bojkovi, který ovšem trefil pouze vyběhnuvšího gólmana.
13. Dave se protáhl mezi dvěma beky a bombou notně provětral brankáře. Gólový efekt ovšem nulový.
15. Další promarněná šance. Michal Jakubec se ocitl po přesné přihrávce P.Cikrleho sám před brankářem, ten však i z tohoto souboje vyšel vítězně a Michalovu střelu vyrazil.
Za pár vteřin nato zakončoval Patrik prudce bodlem z pravého křídla, gólman Rybáru ránu vykopnul.
  I soupeř měl v 1.poločasu brankové příležitosti, zejména ty z 1. a 14. minuty neskončily gólem jenom díky menšímu důrazu a přesnosti v zakončení.
16. Po Folťasově přistrčení běžel Dave, ač tísněn obráncem, sám na brankáře. Zakončil však tuze nepřesně.
17. Dave byl znovu ve velké šanci, tentokrát po příhře Pavla Chlebika a zase z toho nic nebylo.
20. 0:1 – Přichází trest! Michal Jakubec prohrál osobní souboj s útočníkem a odražený míč napálil zcela neobsazený hráč do pravého vinglu naší brány. Paradoxem je, že na dva útočící hráče byli v té chvíli tři naši bránící …
26. David znamenitě vypíchnul soupeři míč a řítil se sám na branku. Vystřelil po zemi na vzdálenější tyč, ale gólman špičkou boty vyrazil.
29. Patrik přistrčil míč Davidovi krásně do nohy a ten pravačkou trefil jenom levou tyč. Prudce odražený balón už není Patrik schopen nasměrovat do opuštěné kasy.

Syndrom Pavla Kuky nás dostihnul! Neschopnost dostat míč do brány soupeře nás stála všechny body, které byly tentokrát relativně snadno dosažitelné.
2.zápas
Poločas 2:1
Quatro Reklama
4
12 °
2
Branky:

Jakubec D. 2, Chlebik P., Petřkovský M.4. 0:1 – Neobsazený hráč si sám před Milanem s přehledem poradil.
8. Hráli jsme 2 minuty v oslabení, žlutou kartu obdržel Aleš Bojko. Soupeř se neprosadil.
10. Pavel Chlebik vybojoval svojí zarputilostí míč u autové čáry a následný průnik zakončil tvrdou ranou, která se otřela o pravou tyč.
12. 1:1 - Folťas výborně prohodil balón mezi dvěma  beky na nehlídaného Davida  a ten jej z halfvoleje nekompromisně napálil do pravé šibenice.
14. Martin Žahourek přihrál v rychlém protiútoku Pavlovi, který vystřelil do středu branky, gólman vyrazil.
15. 2:1 – V závěru 1.půle předvedl skvělou akci Patrik. Od poloviny hřiště zatáhl míč po levé straně až k brankové čáře a následně přihrál pod sebe na nabíhajícího Pavla, který svým pověstným důrazem protlačil balón do sítě.
23. 3:1 – Marcel Petřkovský vystihnul nepřesnou rozehrávku a zakončení zvládl s přehledem zkušeného mazáka.
25. Sólo akce v podání Davida, který však z pravého křídla zamířil jenom do levé tyče.
26. 2:3 - Soupeř po rohovém kopu snižuje. Aleš Bojko prohrál osobní souboj v pokutovém území a útočící hráč nezadržitelně skóroval.
27. Hrajeme 2 minuty přesilovku po faulu Romana Bizyka na Marcela Petřkovského. Zcela osamocený Dave trefuje po Pavlově nahrávce technickou střelou břevno.
30. 4:2 – Soupeř se snaží vyrovnat,  tudíž maximálně riskuje  a zapojuje do útočení i gólmana. Toho využil David a pár vteřin před koncem dal výsledku, po úniku na opuštěnou branku, jeho konečnou podobu.
3.zápas
Poločas 1:4
Quatro Reklama
2
Intevo
4
Branky:

Žahourek M., Jakubec D.5. 0:1 – Intevo  se ujalo vedení nenápadnou střelou po zemi, přes obránce  na vzdálenější tyč.
7. 0:2 – Velmi dobrá kombinační akce 3 proti 2 ze strany Inteva byla zakončena tvrdou ranou mezi Milanovi nohy.
10. 0:3 – Lajdácké pokrytí ( P. Chlebik ) hráče nabíhajícího na rozehraný roh = další míč v naší síti.
12. 1:3 – Po faulu na Michala Jakubce jsme zahrávali přímý kop. Exekuce se ujal Martin Žahourek a bombou nártem do středu branky snížil skóre utkání. Svůj podíl na dosažené brance měl i Patrik, který výborně clonil gólmanovi ve výhledu.
15. 1:4 – Nechytatelná puma pod břevno.
28. David měl velkou možnost snížit, ovšem své sólo nezakončil přesně. Trefil jenom brankáře, který dobře předvídal jeho úmysl obejít ho kličkou.
30. 2:4 – Chvíli před koncem se Dave přece jenom dočkal a stanovil konečný výsledek.

Soupeř nemilosrdně trestal naši nedůslednost v obraně, zasloužená porážka.

4.kolo (23.1.2010)

1.zápas
Poločas 0:1
Quatro Reklama
1
FC CK Dakol
2
Branka:

Chybidziura P.3. První velká příležitost utkání. Michal Jakubec nahrál přesně Davidovi, avšak jeho střela bodlem cca z 9 metrů byla poněkud uspěchaná a zamířila vedle pravé tyče.
10. Petr Chybidziura otestoval bodlem z dálky gólmanovu pozornost, ten se však zaskočit nenechal.
11. Marcel Petřkovský se vynikající stahovačkou dostal do skvělé střelecké pozice, ovšem jeho pokus v poslední chvíli zablokoval hráč Dakolu.
13. 0:1 – Po naší chybě na polovině soupeře nás Dakol trestá z rychlého protiútoku.
14. Po rozehraném autu si Dave individuální akcí připravil dobrou palebnou pozici. Brankář ovšem jeho pokus nohama vyrazil.
22. 0:2 – Znovu jsme chybovali v útočné fázi, brejk, gól v naší síti.
23. Rýsovala se skvělá možnost pro dvojici P.Lukosz a Dave, jenže jim scházela větší míra porozumění a ochoty vyhovět si.
25. Dave obdržel žlutou kartu. Ve snaze o co možná nejrychlejší rozehrání přímého kopu sáhl David po míči ležícím pod nohama hráče Dakolu. Ten se ovšem skácel k zemi jako po zásahu bleskem, přitom opravdu k ničemu nedošlo. Nakonec byli žlutou kartou potrestáni oba aktéři této „kontroverze“.
27. Riskujeme a hrajeme power play. Milana střídá P. Chlebik.
30. Milan se vrátil do kasy a vyrazil penaltu za 6 aku faul.
Několik málo vteřin před koncem vsítil náš čestný úspěch P. Chybidziura – 1:2.
2.zápas
Poločas 2:2
Quatro Reklama
4
Excalibur
3
Branky:

Jakubec D. 44. David našel pohádkovým pasem přes celé hřiště Péťu Lukosze, ten si jej ztlumil na prsou a po rychlé zasekávačce pravačkou následovala pohotová střela levou nohou. Jenom reflexivní zákrok gólmana zabránil jisté brance.
5. Žlutá karta pro M. Žahourka za skluz. Spíše se však jednalo o podklouznutí v souboji tělo na tělo. Oslabení jsme přečkali bez úhony.
14. 1:2
15. 2:2 – V úplném závěru 1. půle sklepnul Lukáš příhru od P. Chybidziury k Davidovi a ten zavěsil vyrovnávací branku.
22. 2:3 – Lajdácky rozehraný aut na polovině Excalibru = rychlý brejk a gól v naší síti. Kolikrát jsme o rozehrávání autů a rohů mluvili …
25. 3:3 – Pavel našel centrem z poloviny hřiště Davida, který technicky, po zemi podstřelil vyběhnuvšího brankáře.
29. 4:3 – David korunoval svůj výkon vítěznou brankou. Velkou měrou se oni zasloužil svým vynikajícím napadáním Marcel Petřkovský. Odražený míč si Dave zpracoval a po kličce gólmanovi jej s přehledem uklidil do sítě.

Nádherná gólová přestřelka, ve které jsme byli díky Davidově střelecké explozi těmi šťastnějšími.
3.zápas
Poločas 2:3
Quatro Reklama
2
FCK Baníček
4
Branky:

Lukosz P., Petřkovský M.2. 1:0 – Michal Jakubec rozehrál aut  a Péťa Lukosz překvapil brankáře střelou skoro z nulového úhlu po zemi na zadní tyč.
4. 100% tutovka ! Dave a P. Lukosz rozebrali přesnými přihrávkami  soupeře, avšak David tváří v tvář proti gólmanovi neuspěl.
5. 1:1 – Inkasujeme stěží uvěřitelnou branku, když  Milanovi po malé domů od Pavla Chlebika ( šourák od půlky ) podjel míč pod nastavenou nohou. Adept na silvestrovské Branky, body, vteřiny …
9. 1:2 – Opět Milanova fatální chyba. Místo bezpečného odkopu míče se pokusil o kličku napadajícímu útočníkovi, ten jeho úmysl vystihl a s přehledem skóroval do prázdné brány.
11. 1:3
13. 2:3 – Marcel Petřkovský využil nedorozumění mezi obráncem a brankářem, které způsobil Dave svým vysokým centrem a doklepnul balón do sítě.
21. Dave po individuální akci naservíroval míč do vyložené příležitosti M. Petřkovskému, ten ovšem trefil pouze brankáře.
28. Vrchol našeho tlaku, ale i zoufalství. Nejprve uháněl po Pavlově rychlém výhozu  sám na brankáře David. Jeho pokus však gólman Baníčku kryl. O pár vteřin později pálil po Lukášově přiťuknutí znovu Dave, tentokrát bohužel jenom do tyče.
30. 2:4

5.kolo (14.2.2010)

1.zápas
Poločas 0:3
Quatro Reklama
1
Vagat
5
Branky:

vlastní soupeřeUtkání jsme absolutně nezvládli! Kupili jsme obrovské chyby, zejména v obraně a navíc v útoku jsme byli úplně jaloví.
Vrcholem naší bídy byla 5-ti minutová přesilovka, kterou jsme nejen že vůbec nevyužili, ba dokonce jsme v ní i inkasovali. Jediný náš gól si protivník vstřelil sám…
Místy byl náš výkon už za hranicí trapnosti. Ze snu o předních příčkách, ke kterým nás mohl katapultovat plný bodový zisk, jsme spadli do přímého boje o záchranu.
2.zápas
Quatro Reklama
0
Mobilka
0


Výchozí pozice před tímto duelem byla jasná. Pakliže jsme nechtěli v posledním utkání proti Drings After bojovat o to komu zůstane Černý Petr, museli jsme vydolovat minimálně bod. Tento fakt jsem klukům, vzhledem k předchozímu klání, patřičně zdůraznil. Všichni pochopili co je v sázce a na předvedeném výkonu to bylo znát.
Zápas jsme odehráli, pravda trochu opatrně, ale jinak takticky výborně. Celý tým bránil znamenitě, navíc jsme vyráželi do nebezpečných brejků. Zejména David měl minimálně tři 100% gólovky. Excelentní brankář Mobilky Lukáš Mrkva byl ovšem proti a skórovat mu nedovolil.
Také proto skončilo utkání bez branek a my jsme získali kýžený bod nutný k záchraně. Uff…
3.zápas
Poločas 1:1
Quatro Reklama
3
Drings After
3
Branky:

Petřkovský M., Miškovič L., Jakubec D.My jsme si setrvání ve 2.lize již zajistili, avšak pro našeho soupeře to byl existenční duel. Záchranu mu totiž zajišťovala pouze výhra. Byla nám proto učiněna nabídka, zda-li bychom nevyšli vstříc jejich bodové potřebě. Byla jednoznačně odmítnuta.

K utkání jsme přistoupili zodpovědně, bez jakéhokoli náznaku něco ošidit či vypustit. Drings After vědom si toho, že už nemá kam ustoupit, nechal na hřišti všechno.
Ačkoli jsme se ujali vedení brankou Marcela Petřkovského, tak v poločase byl stav již nerozhodný a necelou minutu před koncem svítilo na ukazateli skóre 1:3.

Zdánlivě bylo rozhodnuto. Ale cca 50 vteřin před koncem  snížil Lukáš svým prvním gólem v sezóně na 2:3.

Po rozehrání ze středového kruhu se míč dostal za autovou čáru a my si okamžitě vzali oddechový čas. Zpět na hřiště jsme již nastoupili bez brankáře s 5-ti hráči v poli.
Michal Jakubec a Péťa Lukosz rozehráli aut. Petr bleskurychle vyvezl míč na polovinu soupeře a okamžitě tvrdě vystřelil na branku. Míč se ovšem přes chumel bránících a clonících hráčů k brance nedostal, nýbrž se pro nás dost šťastně od někoho odrazil k Davidovi  a ten jej navzdory značně krkolomnému způsobu zakončení dostal do sítě – 3:3.

Hráči Drings After byli zdrceni. O záchranu přišli cca 15 vteřin před koncem utkání.
Cením si, že jsme v tomto pro nás již „bezvýznamném“ duelu ukázali charakter a bojovali o čestný výsledek až do úplného konce.

 

 

 

Tabulka 2.ligy (2009/2010)

Poř. Tým Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Držáci 15 8 4 3 34:24 28
2. Vagat 15 8 3 4 45:37 27
3. Bistrko K.O. 15 7 4 4 30:23 25
4. Mobilka 15 8 1 6 28:18 25
5. OZ Rybár 05 15 7 2 6 27:23 23
6. LM Steel 15 5 6 4 33:32 21
7. Excalibur 15 6 3 6 29:25 21
8. FCK Baníček 15 6 3 6 36:32 21
9. Sartoris 15 6 3 6 33:26 21
10. Intevo 15 5 6 4 32:32 21
11. FC CK Dakol 15 6 1 8 28:41 19
12. Quatro Reklama 15 5 4 6 30:32 19
13. 12° 15 5 3 7 34:31 18
14. Drings After 15 4 5 6 27:38 17
15. Vital Trend 15 3 5 7 30:43 14
16. SFC Slezan 15 3 3 9 16:35 12

2 - vstřelených gólu / utkání
2.13 - obdržených gólu / utkání

 

Tabulka střelců

 

V sezóně 2008 / 2009 hráli

1. Jakubec D. * 15   Lukáš Miškovič
2. Lukosz P. 3   David Jakubec
  Petřkovský M. 3   Michal Jakubec
3. Chlebik P. 2   Martin Žahourek
4. Bojko A. 1   Petr Lukosz
  Foltyn J. 1   Milan Rákoczy
  Cikrle P. 1   Marcel Petřkovský
  Žahourek M. 1   Petr Chybidziura
  Chybidziura P. 1   Jan Foltyn
  Miškovič L. 1   Pavel Chlebik
        Patrik Cikrle
        Aleš Bojko
        René Navrátil
Pozn. * David Jakubec se stal králem střelců 2.ligy !

 

Celtic Sharp - sezóna 2000/2001