Klub 100

Členem Klubu 100 týmu Quatro Reklama FC se stane hráč, který dosáhne na metu minimálně 100 vstřelených branek v oficiálních utkáních.

1. David Jakubec
- dne 5. února 2011 v utkání proti OZ Rybár 05 dosáhl David Jakubec na bájnou hranici 100 vstřelených branek v dresu Quatro Reklama FC. Povedlo se mu to jako prvnímu!!!

2. Petr Lukosz
- dne 21. ledna 2017 se povedl Petru Lukoszovi v utkání proti SK Katim zápis do historie našeho týmu. Jako teprve druhý hráč vůbec dosáhl na magickou metu 100 vstřelených gólů v našich barvách!

3. René Navrátil
- v utkání proti SFC Slezan, hraném dne 19. listopadu v rámci 1. kola nové sezóny 2017/2018, dosáhl zakládající člen našeho týmu René Navrátil na bájnou metu 100 vstřelených gólů v našem dresu !!! Podařilo se mu to jako celkově třetímu v historii a zařadil se tak mezi nesmrtelné !

4. Marcel Petřkovský
- dne 20. ledna 2019 se Marcelovi Petřkovskému podařilo v utkání proti FC Bruno docílit magické hranice 100 vstřelených gólů v našich barvách!!! Tento počin dokázal jako teprve čtvrtý v devatenáctileté historii mužstva!

5. Jiří Tluk
- v utkání proti Blues Devils, hraném dne 12. května 2019 v rámci 2. kola Letního karvinského poháru, zaokrouhlil Jiří Tluk počet svých branek dosažených v našem dresu na rovnou 100! Je v pořadí pátým mezi vyvolenými!

6. Lukáš Miškovič
- Tak i kapitán se už dočkal! V rámci 3. kola 2. ligy 2022/2023 zavěsil Lukáš Miškovič 8. ledna v utkání proti Veterán Teamu svůj jubilejní 100 gól v dresu QR FC a pojistil tak naši výhru 2:0. Podařilo se mu to jako šestému v pořadí. Kluci, jsem rád, že můžu být v tak krásné společnosti! ;-) ;-) ;-)

Partneři

Generální partner

Quatro - živel v reklamě

PlanGEO - komplexní geodetické služby

Hlavní partner

JAZL spol. s.r.o.

17.7.2010

Poločas 2:3
TJ Lokomotiva Louky
3
Quatro Reklama FC
6
Branky:

Kucbel J., Foltyn J., Lukosz P. 2, Miškovič L. 2

Základní sestava:

Rákoczy M. – Chlebik P., Foltyn J., Jakubec M., Petřkovský M. – Cikrle P., Navrátil R., Žahourek M., Lukosz P. – Jakubec D., Miškovič L.

Střídající hráči: Kucbel J., Škuláň M. ( střídání hokejovým způsobem v průběhu hry )

I v letním tréninkovém období si nás mužstvo Louk pozvalo k přípravnému utkání. Navzdory prázdninám a dovoleným jsme se sešli v kompletní sestavě, navíc posíleni o našeho bývalého kanonýra Honzu Kucbela a nového kmenového hráče Marcela Škuláňě. V úmorném vedru, kdy i sudí mimořádně přerušoval hru abychom se mohli občerstvit, jsme předvedli naprosto nečekaný výkon a docílili šokujícího vítězství. Již po první půli jsme překvapivě vedli 3:2.

Náš první gól vstřelil Honza Kucbel, který byl v soupeřově pokutovém území v pravý čas na pravém místě a z hranice malého vápna dorazil míč do sítě. Autorem druhé branky se stal Honza Foltyn, jenž si z pozice stopera vyrazil do šestnáctky Louk. Zde se k němu dostala přihrávka L.Miškoviče od brankové čáry a on nezadržitelně skóroval. Třetí míč za záda domácího brankáře dostal Petr Lukosz.

Hned z kraje druhé půle unikl „létající“ P.Lukosz a střelou po zemi na zadní tyč po čtvrté překonal gólmana Louk. Pátý gól vsítil se štěstím a notným přispěním nejistého strážce domácí svatyně Lukáš Miškovič. Ten se po rychlém protiútoku již značně vysílen obával, že bude dostižen vracejícím se obráncem a proto víceméně ze zoufalství vystřelil směrem na branku. Ke zděšení domácích propadl míč po jeho nepříliš rasantním bodlu brankáři mezi nohama a dokutálel se za brankovou čáru.

Šestou branku dal opět L.Miškovič, kterému po brejku dvou proti jednomu obránci luxusně naservíroval míč před zívající bránu P.Lukosz. Ačkoli Lukášovo zakončení nebylo úplně přesvědčivé, úspěšně „prohnal míč goalem“. Vítězství mohlo být i výraznější, neboť šesté brance předcházela úplně totožná situace a ve stejném obsazení. Sudí však gól pro Lukášovo domnělé postavení mimo hru neuznal. Po jeho protestu, že se o ofsajd rozhodně nejednalo, mu bylo sděleno něco ve smyslu „ vedete už dost, přece nemůžete domácím uštědřit takovou kládu “! Co se dá dělat, proti této logice je člověk úplně bezbranný.

Zasloužené vítězství nám to nesebralo. A proto mohl rozpálenou šatnou plnou uřícených a zchvácených borců znít řev našeho vítězného pokřiku. Tento vynikající úspěch jsme dosáhli díky umu, nasazení a bojovnosti nás všech. Přesto bych vyzvednul výkon dvou hráčů a to Petra Lukosze, který byl nepolapitelný a svou rychlostí řádně větral obranu domácích a Marcela Škuláně, jenž svým přehledem a zkušenostmi vnášel do naší hry rozvahu a řád.