Klub 100

Členem Klubu 100 týmu Quatro Reklama FC se stane hráč, který dosáhne na metu minimálně 100 vstřelených branek v oficiálních utkáních.

1. David Jakubec
- dne 5. února 2011 v utkání proti OZ Rybár 05 dosáhl David Jakubec na bájnou hranici 100 vstřelených branek v dresu Quatro Reklama FC. Povedlo se mu to jako prvnímu!!!

2. Petr Lukosz
- dne 21. ledna 2017 se povedl Petru Lukoszovi v utkání proti SK Katim zápis do historie našeho týmu. Jako teprve druhý hráč vůbec dosáhl na magickou metu 100 vstřelených gólů v našich barvách!

3. René Navrátil
- v utkání proti SFC Slezan, hraném dne 19. listopadu v rámci 1. kola nové sezóny 2017/2018, dosáhl zakládající člen našeho týmu René Navrátil na bájnou metu 100 vstřelených gólů v našem dresu !!! Podařilo se mu to jako celkově třetímu v historii a zařadil se tak mezi nesmrtelné !

4. Marcel Petřkovský
- dne 20. ledna 2019 se Marcelovi Petřkovskému podařilo v utkání proti FC Bruno docílit magické hranice 100 vstřelených gólů v našich barvách!!! Tento počin dokázal jako teprve čtvrtý v devatenáctileté historii mužstva!

5. Jiří Tluk
- v utkání proti Blues Devils, hraném dne 12. května 2019 v rámci 2. kola Letního karvinského poháru, zaokrouhlil Jiří Tluk počet svých branek dosažených v našem dresu na rovnou 100! Je v pořadí pátým mezi vyvolenými!

6. Lukáš Miškovič
- Tak i kapitán se už dočkal! V rámci 3. kola 2. ligy 2022/2023 zavěsil Lukáš Miškovič 8. ledna v utkání proti Veterán Teamu svůj jubilejní 100 gól v dresu QR FC a pojistil tak naši výhru 2:0. Podařilo se mu to jako šestému v pořadí. Kluci, jsem rád, že můžu být v tak krásné společnosti! ;-) ;-) ;-)

Partneři

Generální partner

Quatro - živel v reklamě

PlanGEO - komplexní geodetické služby

Hlavní partner

JAZL spol. s.r.o.

24.3.2012

Poločas 1:0
TJ Lokomotiva Louky
4
Quatro Reklama FC
0
Základní sestava:

Rákoczy M. – Chlebik P., Foltyn J., Jakubec M., Litomyský J. – Cikrle P., Chybidziura P., Navrátil R., Petřkovský M. – Jakubec D., Miškovič L.

Střídající hráči: Bizyk R. ( střídání hokejovým způsobem v průběhu hry )

Jako již tradičně i letos si nás pozvali fotbalisté Louk ke generálce před jarním pokračováním Okresního přeboru. Hostujícími hráči v naší sestavě byli tentokrát už osvědčení borci Jirka Litomyský ( AC 6 ) a Roman Bizyk ( 12° ).

Jediné brance první půle předcházela fantastická robinsonáda Milana Rákoczyho, který po hlavičce z malého vápna skvělým tygřím skokem vyrazil míč na rohový kop. Centr od rohového praporku dolétl do naší šestnáctky, kde se po odrazu od země nešťastně otřel o ruku Michala Jakubce. Verdikt pozorného sudího byl nemilosrdný – penalta ! A přestože se Milanovy podařilo vystihnout směr střely, nedosáhl ni. Byla příliš dobře umístěná – 1:0 pro domácí.

Klíčový okamžik druhého poločasu a možná i celého utkání nastal ve chvíli, kdy rozhodčí nařídil za faul hráče Louk pokutový kop v náš prospěch. Důležitost okamžiku byla umocněna tím, že jsme již prohrávali o dvě branky, ale zároveň bylo pořád dost času s tím něco udělat. Míč si na penaltový puntík postavil osvědčený exekutor Renda Navrátil. Směr jeho slušně mířené, ovšem zoufale slabé střely se podařil brankáři Taussigovi vystihnout. Konečky prstů vytěsnil balón na tyč, od ní se odrazil do jeho hlavy a poté se odkutálel do zámezí …

Potom jsme se už nezvedli. Domácí vsítili třetí branku a utkání měli plně ve své moci. V těchto chvílích nás několikrát spasil svými zákroky Milan Rákoczy. Konečnou podobu dal výsledku Petr Lukosz, jenž se vyhnul ofsajdové pasti, obešel pozdě reagujícího Milana a s přehledem zvýšil na – 4:0.

Je třeba poctivě přiznat, že tentokrát byl rozdíl v kvalitě týmů jasně patrný a výsledek odpovídá dění na hřišti.